עורך דין אלימות בשמפחה

עורך דין אלימות במשפחה – עבירות אלימות במשפחה הן מהמורכבות ביותר שיש בחוק. החוק מונה מספר עבירות אלימות במשפחה כמו תקיפת בן זוג או בת זוג, התעללות בקטין או חסר ישע, תלונת שווא על אלימות במשפחה, עבירות מים במשפחה.

טרם יגזור בית המשפט את עונשו את המורשע בגין עבירות אלימות במשפחה יבחן את נסיבות המקרה, עברו והנזק שגרם למתלונן. לכן כאשר תלוי ועומד כנגד אדם חשד בגין העבירות הללו חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין אלימות במשפחה.

טרם כניסתו של חשוד לחדר החקירות בפעם הראשונה חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין אילמות במשפחה אשר שיסייע וידריך. ייעוץ משפטי מקצועי במקרים רבים יכול להביא אף לביטול החשדות והאישום.

עורך דין פלילי, עורך דין אלימות במשפחה איתן כבריאן זכה חשודים ונאשמים בתיקים מתוקשרים ומורכבים, זמין לשירותך 24/7.

עבירות אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה – המושג אלימות במשפחה מתייחס לכל סוג התנהגות אלימה המתרחשת בתא המשפחתי כלפי בן משפחה (ילד, הורים, הורי הורים). עבירות אלימות במשפחה יכולים להתבצע בכמה דרכים: אלימות מילולית, אילמות פיזית, ואלימות כלכלית. מכאן ניתן ללמוד שמשעות המונח אלימות הינו רחב וכי הוא יכול להתרחש בכמה אופנים. 

תופעת אלימות במשפחה הינה מהקשות ביותר אשר פוקדת את החברה הישראלית מידי יום ומתחרשת גם בבתים הכי טובים. ברוב המקרים כאשר מתגלה כי בוצעו עבירות אלימות במשפחה מגלים כי זה אינו המקרה הראשון, וכי קורבנות העבירה לא התלוננו מחשש כי התא המשפחתי יתפרק לנוכח העובדה שהצד הפוגע ייעצר וייענש.

בצעד מבורך קבע בעבר המחוקק חוק שלם ששמו חוק למניעת אלימות במשפחה, תשנ"א-1991 המתייחס לכל סוגיית עבירות אלימות במשפחה אשר מטרתו ליצור ענישה מחמירה כנגד המורשים, וליצור הגנה לטובת קורבנות העבירה על ידי מתן צווים. 

לאור ריבוי המקרים גופי החקירה והתביעה מתייחסים בחומרה רבה לחשודים ונאשמים בביצוע עבירות אלימות במשפחה והדבר גורר אחריו עונשי מאסר כבדים כנגד המורשעים, לכן, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי, עורך דין אלימות במשפחה מנוסה שירים קושי על הגוף החוקר ובהרבה מקרים יביא הדבר לסגירת התיק וביטול האישום.

מה עלי לעשות כאשר אני חשוד בעבירת אלימות במשפחה ?

ראשית כל עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מומלץ.

כאשר אתה נחקר במשטרה או נאשם בגין עבירות אלימות במשפחה הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות זה ליצור קשר עם עורך דין פלילי בדגש על עורך דין אלימות במשפחה.

ייעוץ ראשוני שיתן לך עורך דין פלילי עוד במהלך החקירה הראשונית עלול רק להשפיע לטובה על כל גורל התיק.

רשויות אכיפת החוק נוטות להתייחס בחומרה כנגד נאשמים בעבירת אלימות במשפחה והדבר עלול להביא להאשמות ועובדות שלא מתאימות למעשה שנעשה בפועל.

עורך דין פלילי תותח שבקיא בחוק העונשין ובעל ניסיון מקצועי בכל עבירות אלימות במשפחה ידע לתת לך ייעוץ שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך בהתאם לנסיבות ואפילו לסגירת התיק עוד בשלבי החקירה ראשוניים.

איתן כבריאן עורך דין פלילי, עורך דין אלימות במשפחה מתמחה בכל עבירות אלימות במשפחה נמצא לשירותך 24/7 על מנת להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.