קניית סמים

קניית סמים – תופעת קניית סמים מעצימה את עצמה משנה לשנה, וזה לנוכח העובדה שהטכנולוגיה מתקדמת יותר ומאפשר לכל אדם שיש בבעלותו מכשיר טלפון נייד לבצע קניית סמים ולקבלם עד לפתח דלת ביתו.

אפילו רשויות אכיפת החוק מתקשות להתמודד עם קניית סמים שנעשות כיום באמצעות הטכנולוגיה, ולכן המדינה מטילה עונשים כבדים על מנת ליצור הרתעה ולמגר את תופעת קניית סמים.

נעצרת ? זקוק לייעוץ לפני חקירה ? מחפש עורך דין סמים ? עורך דין פלילי איתן כבריאן בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום עבירות סמים בדגש על קניית בסמים זכה לנהל תיקים מתוקשרים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה זמין לשירותך 24/7.

סעיפי החוק הרלוונטים לעניין קניית סמים

סעיפי החוק לעניין קניית סמים מתוך פקודת הסמים המסוכנים :

דרכי החזקה

  • 8. לעניין אישום בשל אחזקת סם מסוכן, אין נפקא מינה אם הסם המסוכן נמצא ברשותו של הנאשם, או ברשות המחזיק אותו מטעמו של הנאשם, או אם הסם של הנאשם נמצא ברשותו של אדם אחר ללא ידיעתו של אותו אחר, או אם הסם נמצא במקום שאינו ברשותו או שאינו נתון לפיקוחו או להשגחתו של שום אדם.

יצוא, יבוא, וסחר והספקה

  • 13. לא ייצא אדם סם מסוכן, לא ייבא אותו, לא יקל על ייצואו או ייבואו, לא יסחר בו, לא יעשה בו שום עסקה אחרת ולא יספקנו בשום דרך בין בתמורה ובין שלא בתמורה, אלא אם הותר הדבר בפקודה זו או בתקנות לפיה או ברישיון מאת המנהל.

 

קניית סמים עונש:

איזה עונש עומד כנגדי אם אני מואשם בעבירת קניית סמים :

עונשין

19א. העובר על הוראות סימן זה, דינו – מאסר עשרים שנים או קנס פי עשרים וחמישה מהקנס האמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין, התשל"ז-1977.

כפי שניתן ללמוד מן הסעיף שלעיל, העונש המרבי על פי החוק הוא עד 20 שנה.

אך אין סיבה לחשוש, כאשר אתה מקבל בשלב מוקדם של החקירה שירות משפטי מאת עורך דין פלילי תותח, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון רב בכל עבירות סמים בדגש על קניית סמים הדבר יכול להסתיים עוד בשלב החקירה הראשונית בגלל חוסר אשמה או חוסר ראיות.

עורך דין פלילי, עורך דין סמים איתן כבריאן מתמחה בכל בעבירות סמים בדגש על קניית סמים זמין לשירותך 24/7 ומתחייב להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.

מה עלי לעשות כאשר אני מואשם בעבירות סמים מסוג קניית סמים ?

ראשית כל עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מומלץ.

חשוב שתדע, כאשר אתה נחקר במשטרה או זומנת לחקירה תדע שחוקרי המשטרה הם אינם חבריך, הם בסך הכול מבצעים את עבודת במטרה למצות את החקירה מבלי לבחול באמצעים. האדם היחיד שירצה לטובתך ברגע קשה כמו חקירת משטרה או הליך משפטי הוא עורך דין פלילי.

רשויות אכיפת החוק נוטות להתייחס בחומרה כנגד נאשמים בחשד לביצוע עבירת סמים מסוג קניית סמים והדבר עלול להביא להאשמות ועובדות שלא מתאימות למעשה שנעשה בפועל. לכן, כאשר נעצרת, או זומנת לחקירת משטרה הדבר הנכון ביותר שאתה יכול לעשות הוא ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון מקצועי בכל סוגי עבירות סמים כמו קניית סמים על מנת שיסייע לך.

ייעוץ ראשוני שייתן לך עורך דין פלילי עוד במהלך החקירה הראשונית ישפיע לטובה על כל גורל התיק ובהרבה מאוד מקרים הדבר יביא לסגירת התיק בשלב מוקדם של ההליך עוד לפני הגשת כתב אישום.

עורך דין פלילי תותח שבקיא בחוק ובפסיקה, שלרשותו נזקף ניסיון מקצועי רב בתחום עבירות סמים, ידע לתת לך ייעוץ שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך בהתאם לנסיבות ואפילו למחיקת האישום.

איתן כבריאן עורך דין פלילי, עורך דין סמים מתמחה בכל סוגי עבירות סמים בדגש על קניית סמים נמצא לשירותך 24/7 מתחייב להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.