סחר בסמים

סחר בסמים – סחר בסמים היא מאחת העבירות החמורות ביותר שקיימות בפקודת הסמים המסוכנים. מידי שנה נפתחים כנגד חשודים עשרות אלפי תיקים בגין עבירות סחר בסמים, לנוכח העובדה כי עבירות סמים ובפרט עבירת סחר בסמים הפכה למכת מדינה, משטרת ישראל שמה לעצמה כמטרה להילחם בתופעה על מנת למגר את מספר העבירות סמים ובדגש על עבירת סחר בסמים וזאת, על ידי הטלת עונשים כבדים כנגד אותם מורשעים. 

מי הם אותם אנשים שנאשמים בעבירת סחר בסמים – מגוון האנשים שנאשמים/חשודים בעבירת סחר בסמים הוא רחב מאוד, החל מהאזרח הנורמטיבי ללא עבר פלילי ועד ארגוני פשיעה. תקופת הקורונה יצא משברים כלכליים אצל המון אזרחים אשר איבדו את עבודתם, וכתוצאה מכך פנו אלה אל אותן אפשרויות עסקיות מפוקפקות כמו סחר בסמים. 

השפעת העידן הטכנולוגי על עבירת סחר בסמים – בשנים האחרונות קמו מספר יוזמות שנועדו להקל ביצוע עבירות סמים כמו סחר בסמים וזאת לנוכח התפתחותו של העידן הטכנולוגי. אחד המיזמים הכי פופולרים שקם על מנת להקל על ביצוע עבירת סחר בסמים הינו טלגרס שיצר הזדמנות קלה לכל אדם שמחזיק בטלפון חכם להפוך בין רגע לסוחר סמים שמכניס לכיסו סכומי כסף גדולים.

לכן, הפיתוי שנוצר הוא גדול והמון אנשים קופצים על ההזדמנות לעשות כסף קל על באמצעות סחר בסמים בכך שבקלות רבה יכול כל אדם לרקום עסקאות סמים מהטלפון האישי מבלי לצאת מהבית.

חשיבותו של עורך דין פלילי , עורך דין סמים קיימת חשיבות רבה בשירותיו של עורך דין פלילי, עורך דין סמים שבקיא בכל עבירות סמים שקיימות בחוק בדגש על עבירות סחר בסמים, וזאת על מנת לסייע לאותם הלקוחות מאימת הדין בגין ביצוע עבירות סחר בסמים מאחר שעשוי לעמוד כנגדם עונש מאסר ארוך.

נעצרת ? זקוק לייעוץ לפני חקירה ? מחפש עורך דין סמים ? עורך דין פלילי איתן כבריאן בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום עבירות סמים בדגש על סחר בסמים זכה לנהל תיקים מתוקשרים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה זמין לשירותך 24/7.

סעיפי החוק הרלוונטים לעניין סחר בסמים

 סעיפי החוק לעניין סחר בסמים מתוך פקודת הסמים המסוכנים :

ייצוא, יבוא, סחר והספקה

  • 13. לא ייצא אדם סם מסוכן, לא ייבא אותו, לא יקל על ייצואו או ייבואו, לא יסחר בו, לא יעשה בו שום עסקה אחרת ולא יספקנו בשום דרך בין בתמורה ובין שלא בתמורה, אלא אם הותר הדבר בפקודה זו או בתקנות לפיה או ברשיון מאת המנהל.

תיווך

  • 14. לא יתווך אדם – בין בתמורה ובין שלא בתמורה – בפעולה אסורה לפי סעיף 13.

סחר בסמים עונש

מה העונש שעומד כנגדי אם אורשע בעבירת סחר בסמים ?

לפי פקודת הסמים המסוכנים:

עונשין

19א. העובר על הוראות סימן זה, דינו – מאסר עשרים שנים או קנס פי עשרים וחמישה מהקנס האמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין, התשל"ז-1977.

 

עורך דין פליליעורך דין סמים איתן כבריאן מתמחה בכל בעבירות סמים ובמיוחד בעבירות סחר בסמים זמין לשירותך 24/7 ומתחייב להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.

מה עלי לעשות כאשר אני מואשם בסחר בסמים ?

ראשית כל עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מומלץ.

חשוב שתדע, כאשר אתה נחקר במשטרה או זומנת לחקירה תדע שחוקרי המשטרה הם אינם חבריך, הם בסך הכול מבצעים את עבודת במטרה למצות את החקירה מבלי לבחול באמצעים. האדם היחיד שירצה לטובתך ברגע קשה כמו חקירת משטרה או הליך משפטי הוא עורך דין פלילי.

רשויות אכיפת החוק נוטות להתייחס בחומרה כנגד נאשמים בחשד לביצוע עבירת סמים, והדבר עלול להביא להאשמות ועובדות שלא מתאימות למעשה שנעשה בפועל. לכן, כאשר נעצרת, או זומנת לחקירת משטרה הדבר הנכון ביותר שאתה יכול לעשות הוא ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון מקצועי בכל סוגי עבירות סמים על מנת שיסייע לך.

ייעוץ ראשוני שייתן לך עורך דין פלילי עוד במהלך החקירה הראשונית ישפיע לטובה על כל גורל התיק ובהרבה מאוד מקרים הדבר יביא לסגירת התיק בשלב מוקדם של ההליך עוד לפני הגשת כתב אישום.
עורך דין פלילי תותח שבקיא בחוק ובפסיקה, שלרשותו נזקף ניסיון מקצועי רב בתחום עבירות סמים, ידע לתת לך ייעוץ שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך בהתאם לנסיבות ואפילו למחיקת האישום.

איתן כבריאן עורך דין פלילי, עורך דין סמים מתמחה בכל סוגי עבירות סמים נמצא לשירותך 24/7 מתחייב להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.