סם מסוכן

סם מסוכן – ההגדרה של סם מסוכן היא הגדרה רחבה, בתוספת הראשונה של פקודת הסמים המסוכנים מצוינות כל ההגדרות של מה נכלל סם מסוכן.

על מנת לא לסטות מדיון משפטי לדיון מדעי אמנה רשימה של כמה סמים שמוכרים לכל אדם מן היישוב שעל פי החוק הם נחשבים סם מסוכן:

  • קנביס

  • קוקאין

  • הרואין

  • אופיום

  • ל.ס.ד

  • אם.די.אם.איי

עורך דין פלילי, עורך דין סמים איתן כבריאן בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום עבירות סמים בדגש על סם מסוכן זמין לשירותך 24/7.

סעיף החוק לעניין ההגדרה של סם מסוכן

סעיף החור הרלוונטי לעניין ההגדרה של סם מסוכן מתוך פקודת הסמים המסוכנים :

הגדרות

1. "סם מסוכן" – חומר מן המפורטים בתוספת הראשונה לרבות כל מלח שלו, וכן כל תכשיר, תרכובת, תערובת או תמיסה של חומר כאמור ומלחיהם

הפער בין ההיגיון לבין החוק בכל הקשור להגדרת סם מסוכן:

כאשר אדם עושה שימוש בקנביס שעל פי היגיון האדם הסביר נחשב כסם קל, אך למעשה על פי החוק הקנביס נחשב סם מסוכן.

משנה לשנה עולה מספר המשתמשים בסם הקנביס לצורכי פנאי, ולכן וביום בהיר אחד אותם משתמשים, אזרחים מן המניין עלולים למצוא עצמם מואשמים בעבירות קשות כמו שימוש החזקה וסחר של סם מסוכן.

ולכן יש חשיבות מכרעת לייעוץ עם עורך דין פלילי, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון מקצועי בכל עבירות סמים על מנת שיחלץ אותך מן הצרה שנקלעת אליה.

מה עלי לעשות כאשר אני מואשם בעבירות סמים מסוג סם מסוכן ?

ראשית כל עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מומלץ.

כאשר אתה נחקר במשטרה או נאשם בעקבות עבירות סמים עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון מקצועי בכל סוגי עבירות סמים בפרט בעבירות סחר בסמים, שימוש עצמי של סם מסוכן.

ייעוץ ראשוני שייתן לך עורך דין פלילי עוד במהלך החקירה הראשונית עלול להשפיע רק לטובה על כל גורל התיק.

רשויות אכיפת החוק נוטות להתייחס בחומרה כנגד נאשמים עבירת סמים, ובמיוחד כנגד נאשמים בעבירות סחר בסמים, שימוש עצמי של סם מסוכן, הדבר עלול להביא להאשמות ועובדות שלא מתאימות למעשה שנעשה בפועל.

עורך דין פלילי תותח בדגש על עורך דין סמים שבקיא בחוק העונשין ובעל ניסיון מקצועי בכל עבירות סמים ובפרט בעבירות שימוש עצמי, סחר בסמים  מסוג סם מסוכן, ידע לתת לך ייעוץ שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך בהתאם לנסיבות ואפילו לסגירת התיק עוד בשלבי החקירה ראשוניים.

איתן כבריאן עורך דין פלילי, מתמחה בכל סוגי עבירות סמים בדגש על סחר בסמים, קניית סמים מסוג סם מסוכן נמצא לשירותך 24/7 על מנת להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.