סם אונס​

סם אונס – תופעת שימוש בסמים מסוג סם אונס הולכת וגדלה עם השנים, מטרתו העיקרית של סם אונס הוא ליצור ערפול תחושותיו והכרתו של הקורבן וכך יכול אותו תוקף לבצע בו את זממו.

תופעת סם אונס הפכה למכת מדינה ולכן רשויות אכיפת החוק שמו לעצמן מטרה למגר את התופעה באמצעות הטלת עונשים כבדים על המורשעים.

עורך דין פליליעורך דין סמים איתן כבריאן בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום עבירות סמים בדגש על סם אונס זמין לשירותך 24/7.

כיצד ירגיש אדם שסומם על ידי סם אונס ?

אותו אדם שסומם על ידידי סם אונס ירגיש:

  • אובדן זיכרון

  • שינוי בתודעתו

  • בלבול ביחד למציאות הקיימת

  • פגיעה ביכולת התנגדותו

מדוע הפך סם אונס למבוקש ?

סם האונס זוכה לביקוש רב בעקבות יתרונותיו הרבים שמקשים על מיצוי הדין עם אותם תוקפים מאחר שהסם לא משאיר אחריו עקבות ושהוא לא נראה לעין בזמן לקיחתו.

לרוב אותו מותקף באמצעות סם אונס ייטול את הסם מבלי ידיעתו וללא הבחנה באמצעות משקה, שאותו תוקף ערבב בתוכו את סם האונס.

כיצד ניתן לאתר את סם אונס אחרי שימוש בו ?

ניתן לאתר את סם האונס כמו שאר הסמים, על ידי בדיקות רפואיות כמו בדיקת דם ושתן, אך סם אונס הוא יותר מתוחכם מאחר שהוא מתפוגג מגופו של האדם לאחר כמה שעות.

אדם שנטל סם אונס ללא ידיעתו לא יצליח לתפקד מכל בחינה אפשרית ועד אשר יתאושש וינסה לשחזר מה שעבר בשעות שקדמו להתעוררותו סם האונס יתפוגג מגופו וגם לאחר בדיקות רפואיות לא יהיה ניתן לגלות שרידים של סם אונס.

המאבק של רשויות אכיפת החוק כנגד אותם עבריינים שתוקפים באמצעות סם אונס

לרשויות המדינה אין כל כך איך למנוע את תקיפה באמצעות סם אונס ברגע האמת, ולכן, כאשר כן נתפס אדם לאחר שסימם קורבן עם סם אונס וניתן להוכיח זאת המדינה מחמירה עם עונשו.

לרוב סם אונס יביא לצידו עבירות נוספות שמנויות בחוק העונשין כמו אונס, תקיפה מינית, סימום אדם ללא ידיעתו, תקיפה. והעונש עלול להגיע ל 20 שנות מאסר.

כאשר אתה שוכר את שירותיו של עורך דין פלילי תותח, שמתמחה בעבירות סמים בדגש על שימוש בסם מסוג סם אונס האישום יכול להסתיים עוד בשלב החקירה הראשונית בגלל חוסר אשמה.

מה עלי לעשות כאשר אני מואשם בעבירה באמצעות שימוש בסם מסוג סם אונס ?

ראשית כל עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מומלץ.

כאשר אתה נחקר במשטרה או נאשם בעקבות שימוש בסם אונס עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון מקצועי בפרט בעבירות שקשורות בסם האונס.

ייעוץ ראשוני שייתן לך עורך דין פלילי עוד במהלך החקירה הראשונית עלול להשפיע רק לטובה על כל גורל התיק.

רשויות אכיפת החוק נוטות להתייחס בחומרה כנגד נאשמים בתקיפה באמצעות סם אונס הדבר עלול להביא להאשמות ועובדות שלא מתאימות למעשה שנעשה בפועל.

עורך דין פלילי תותח בדגש על עורך דין סמים שבקיא בחוק העונשין ובעל ניסיון מקצועי בכל עבירות סמים ובפרט בעבירות תקיפה באמצעות סם אונס, ידע לתת לך ייעוץ שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך בהתאם לנסיבות ואפילו לסגירת התיק עוד בשלבי החקירה ראשוניים.

איתן כבריאן עורך דין פלילי, מתמחה בטיפול בתיקים מורכבים בדגש על שימוש באמצעות סם אונס נמצא לשירותך 24/7 על מנת להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.