טלגרס

טלגרס, הדרך הקלה והבטוחה ביותר לבצע עבירות מסוג סחר בסמים, קניית סמים – טלגרס היא מעין פלטפורמה אשר נמצאת בתוך אפליקציית הטלגרם שמשמת מיליוני צרכנים וסוחרים לבצע עסקאות סמים כמו סחר בסמים, קניית סמים לשימוש עצמי שעל פי החוק נחשבים סם מסוכן.

אפליקציית הטלגרם שבתוכה נמצא טלגרס מוצפנת מקצה לקצה ובלחיצת כפתור כל התחולה בפלטפורמת טלגרס נמחקת ולא ניתנת לשחזור, פעולה זו מקשה על משטרת ישראל בהוכחת העבירות כנגד אותם נאשמים.

בעקבות כך מתקשה משטרת ישראל להיאבק בתופעת עבירות סמים מסוג סחר בסמים, קניית סמים דרך פלטפורמת טלגרס.

לכן רשויות אכיפת החוק שמו לעצמן מטרה למגר את התופעה של עסקאות סמים באמצעות טלגרס על ידי הטלת עונשים כבדים על המורשעים בגין עבירות סמים של קניית סמים, סחר בסמים, שימוש עצמי, החזקת סם מסוכן שנעשות בפלטפורמה.

עורך דין פלילי, עורך דין סמים איתן כבריאן בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום עבירות סמים בדגש על קניית סמים, סחר בסמים בפלטפורמת טלגרס זמין לשירותך 24/7.

איך מצליחה משטרת ישראל לשים את ידיה על אותם רוכשים וסוחרים בפלטפורמת טלגרס ?

השיטה בה נוקטת משטרת ישראל –מאחר שפלטפורמת טלגרס מוצפנת מקצה לקצה, השיטה בה נוקטת משטרת ישראל על מנת לחדור לתוך טלגרס ולהביא למעצרם של אותם אנשים בגין עבירות סחר בסמיםקניית סמים היא השתלת סוכנים סמויים שמתחזים לרוכשים ומבצעים קניית סמים ובכך מביאה להפלתם של אותם עבריינים.

אין ספק שפלטפורמת טלגרס מערימה קשיים על משטרת ישראל ורשויות אכיפת החוק בכל הקשור לסחר בסמים.

כאשר המדינה מצליחה לשים את ידה על אותם עבריינים העונשים שיוטלו יהיו כבדים על מנת ליצור הרתעה.

לכן קיימת חשיבות גדולה לקבלת ייעוץ מאת עורך דין פלילי, עורך דין סמים שמתמחה בכל הקשור לתחום עבירות סמים. 

מה עלי לעשות כאשר אני מואשם בעבירות סמים באמצעות אפליקציית טלגרס ?

ראשית כל עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי מומלץ.

כאשר אתה נחקר במשטרה או נאשם בעקבות עבירות סמים באמצעות טלגרס עליך ליצור קשר בדחיפות עם עורך דין פלילי, בדגש על עורך דין סמים בעל ניסיון מקצועי בכל סוגי עבירות סמים בפרט בעבירות סחר בסמים, קניית סמים של סם מסוכן בפלטפורמת טלגרס.

ייעוץ ראשוני שייתן לך עורך דין פלילי עוד במהלך החקירה הראשונית עלול להשפיע רק לטובה על כל גורל התיק.

רשויות אכיפת החוק נוטות להתייחס בחומרה כנגד נאשמי עבירות סמים, ובמיוחד כנגד נאשמים בעבירות סחר בסמים, קניית סמים ושימוש בסמים מסוג סם מסוכן באמצעות פלטפורמת טלגרס על מנת למגר את התפועה, והדבר עלול להביא להאשמות ועובדות שלא מתאימות למעשה שנעשה בפועל.

עורך דין פלילי תותח בדגש על עורך דין סמים שבקיא בחוק העונשין ובעל ניסיון מקצועי בכל עבירות סמים ובפרט בעבירות סחר בסמים, קניית סמים ושימוש עצמי של סם מסוכן, כזה שמכיר את סוגיית טלגרס מקרוב, ידע לתת לך ייעוץ שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך בהתאם לנסיבות ואפילו לסגירת התיק עוד בשלבי החקירה ראשוניים.

איתן כבריאן עורך דין פלילי, מתמחה בכל סוגי עבירות סמים בדגש על סחר בסמים, קניית סמים מסוג סם מסוכן באמצעות טלגרס נמצא לשירותך 24/7 על מנת להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.